FAQ

Czy na diecie będę głodna?


Oczywiście nie mówimy o lekkim ssaniu w żołądku, kiedy zbliża się pora posiłku, to jest naturalne. Jednak na pewno nie dopuścimy do tego, żeby głód towarzyszył Ci między posiłkami i męczył Cię godzinami. To byłby znak, że dieta jest źle dobrana. Dobrze skomponowana dieta pozwala zapobiegać uczuciu głodu. A jeśli głód się pojawi pomimo wszystko, poszukamy razem przyczyny i wprowadzimy odpowiednie modyfikacje.
Czy wymagana jest aktywność fizyczna?


Nie jest to warunek konieczny, chociaż często jest to bardzo pomocne. Wszystko zależy od sytuacji, ale jedno jest pewne, do niczego nie jesteśmy w stanie Cię zmusić. To Ty decydujesz ile zmian jesteś w stanie wprowadzić w danym momencie. Każdy ma inną gotowość do zmiany i szanuję to. Często też, na początek, wystarcza naprawdę mało intensywna aktywność.
Czy na diecie będę mogła jeść swoje ulubione potrawy?


Oczywiście, że tak!
Moim celem nie jest nauczenie Cię, jak zrezygnować ze swoich ulubionych produktów i potraw. Pokażę Ci, jak wkomponować je w zdrowy styl życia, tak żeby nowa dieta była możliwa do stosowania przez długi okres czasu.
Jak przygotować się do wizyty?


Przed każdą wizytą najlepiej jest nie jeść ani nie pić przez 2-3 godziny. Na 12 godzin przed wizytą nie powinno się pić alkoholu oraz unikać intensywnej aktywności fizycznej.

Oprócz analizy składu ciała podczas każdej wizyty wykonywane są pomiary obwodów talii, brzucha i bioder.
Czy na pierwszej wizycie otrzymam rozpisaną dietę?


Nie. Dieta wysyłana jest na adres mailowy. Na pierwszej wizycie otrzymywane są zalecenia żywieniowe oraz omawiany jest sposób postępowania dietetycznego.
Jak szybko schudnę?


Każdy jest inny i trudno jest to określić. Ogólnie można powiedzieć, że utrata masy ciała powinna wynosić od 2 do 4 kg w ciągu miesiąca. W przypadku większej masy ciała może być trochę więcej. Jednak należy podkreślić, że utrata masy ciała zależy od stanu zdrowia oraz od starań pacjenta.
Jak długo trwa analiza składu ciała?


Analiza składu ciała trwa 10-15 minut.
Czy muszę się rozbierać podczas konsultacji?


Najważniejszym dla mnie jest Twój komfort psychiczny. Jedyną częścią garderoby, jaką musisz zdjąć podczas konsultacji będą więc buty i skarpetki, gdyż pomiaru analizy składu ciała dokonujesz boso.
Czy dieta będzie droga?


Składniki, które ujmuję w moich dietach znajdziesz w każdym sklepie spożywczym, na bazarze czy super markecie. Uczę Cię mądrego prowadzenia kuchni, bez wyrzucania jedzenia.
Jak długo będzie trwała nasza współpraca?


Wszystko jest uzależnione od Twojego wyjściowego stanu zdrowia, a także od ustalonych wspólnie celów. Dokładam wszelkich starań aby Twoja edukacja zdrowotna odbywała się od pierwszych spotkań, jednak wprowadzanie zmian żywieniowych wymaga czasu. Czas współpracy jest ustalany indywidualnie podczas spotkań.
Czy w diecie rozpisywane są również suplementy?


W Akademii Zdrowego Stylu Życia nie są sprzedawane żadne suplementy
W jaki sposób można dokonać płatności za konsultację i dietę?


Wszelkie płatności dokonywane są na miejscu za pomocą gotówki lub do 24h przed spotkaniem za pomocą przelewu bankowego. Numer konta bankowego otrzymasz mailem.
W jaki sposób mogę umówić się na wizytę w gabinecie lub konsultację on- line?


Dzwoniąc pod numer 602 635 351
Lub za pomocą maila ap@azsz.pl
Co zrobić w przypadku pojawienia się pytań po otrzymaniu diety?


Zapisuj wszelkie pytania na kartce i zadaj je podczas spotkania, po treningu lub jeżeli są bardzo palące zadaj takie pytania za pomocą kontaktu mailowego.
Czy muszę zjadać wszystko co znajduje się w otrzymanym jadłospisie?


Dieta skomponowana jest pod Twoje zapotrzebowanie, wielkość porcji . Nowy styl żywienia wymaga adaptacji, po której przyzwyczaisz się do nowego żywienia bez żadnych wątpliwości.

Pobierz bezpłatny przykładowy jadłospis
Kontakt

Akademia Zdrowego Stylu Życia
Agata Pomarańska

ul. Bitwy o Wał Pomorski 2

33-100 Tarnów

ap@azsz.pl

Tel: 602 635 351

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now